ACAN_LogoLockup_neon1.png

KONTAKT

STYRGRUPP

Anna Holst

Inredningsarkitekt, Stockholm

Mail: anna.h@architectscan.se

Anna Mistry Bergbom

Arkitekt, Stockholm

Mail: anna.mb@architectscan.se

Anna-Karin Nilsson

Byggnadsingenjör, Stockholm

Mail: anna-karin@architectscan.se

Hanna Persson

Arkitekt, Göteborg

Mail: hanna@architectscan.se

Henrik Lindholm

Inredningsarkitekt, Göteborg

Mail: henrik@architectscan.se

Malin Nylander

Arkitekt, Stockholm

Mail: malin@architectscan.se

Martin sv kvadrat.jpg

Martin Spengler

Arkitekt, Årsta Havsbad

Mail: martin@architectscan.se

Mia Border

Landskapsarkitekt, Malmö

Mail: mia@architectscan.se

Tandi Agrell

Inredningsarkitekt, Stockholm

Mail: tandi@architectscan.se

Tove Sjöberg

Inredningsarkitekt, Stockholm

Mail: tove@architectscan.se

ANMÄL DIG TILL VÅR MAILLISTA!

För uppdateringar och för att få veta mer om hur du engagerar dig: 

A A A.jpg
ACAN_LogoBadge_Black.png

ACAN SVERIGE!

ACAN Sverige är en samlingsplats och ett forum för klimatengagemang med målet att minska byggbranschens utsläpp och prioritera biologisk mångfald.

  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram